Компанія "Себом"
Компанія "Себом"
Київ, м. Київ, ул. Кошица 1/38, оф.514

Про нас

Компанія «СЕБОМ» розпочала свою професійну діяльність з 2006 року і є лідером з продажу будівельних матеріалів, а саме покрівельні та фасадні матеріали.
Наша основна спеціалізація - комплектація будівельних об'єктів якісними матеріалами для облаштування покрівель та фасадів, а також виконання робіт за бажанням клієнта будівельно-монтажних робіт. Тільки як ми бачимо майбутнє і робимо все, що від нас вимагається, щоб Ви, наш партнер, ніколи не сумнівалися у правильності вибору. Ми не підведемо.
Ми допоможемо Вам підібрати матеріали для облаштування покрівлі та оздоблення фасаду, зробимо необхідні розрахунки. Продукція, пропонована нами на ринку України, ретельно відібрана серед розмаїття матеріалів, використовуваних в Європі і Україна. Наше основне завдання - запропонувати ринку матеріали здатні задовольнити вимоги покупця будь-якого рівня. Якість пропонованих матеріалів перевірено часом і ще раз підтверджує правильність обраного нами шляху.
ТАКОЖ МИ ДОПОМОЖЕМО ВАМ:
ПРОДАТИ, КУПИТИ, ЗДАТИ В ОРЕНДУ НЕРУХОМІСТЬ
У КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ за вигідними для Вас цінами.
ДОПОМОЖЕМО втілити Ваші мрії та плани У РЕАЛЬНІСТЬ!
* ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД,
* ПІДГОТОВКА ДОКУМЕНТІВ ДО ПРОДАЖУ
* ДОПОМОГА В ОФОРМЛЕННІ КРЕДИТУ!

Конкурентні переваги компанії:

Фахівці фірми можуть у будь-який момент прийти на допомогу партнерам по бізнесу або замовникам, будь то будівельно-монтажні покрівельні роботи чи мова йде про приведення в порядок фасаду адміністративної будівлі. Економісти і менеджери з компанії «Себом» завжди допоможуть розрахувати витрати на виконання майбутніх робіт, а це - дорогого коштує!

Товари / Послуги:

Покрівельні матеріали Покрівельні аксесуари 4ROOF Підпокрівельні плівки Теплоізоляція Мансардні вікна і сходи Системи водовідводу Фасадні матеріали Фасадні системи ПВХ - Мембрани Фасадні аксесуари OSB-плити Віконні аксесуари Гідроізоляція фундаментів Кріплення

Місто:

Київ, Київська область

Адреса компанії:

м. Київ, ул. Кошица 1/38, оф.514

Час роботи:

9.00-18.00

Контактна особа:

Раїса

Телефон:

Факс:

4516079

E-mail:

sebom@ukr.net